دکتر محمد ناصری بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان

بهترین متخصص ارتودنسی در اصفهان

پیدا کردن بهترین متخصص ارتودنسی در اصفهان یکی از دغدغه های بیماران ارتودنسی در اصفهان است. اگر شما ساکن اصفهان هستید و قصد انجام ارتودنسی دارید پیشنهاد ما به شما دکتر محمد ناصری متخصص ارتودنسی اصفهان و ناهنجاری های فک و صورت می‌باشد که با بهره گیری از بهترین متدهای درمان، سلامتی و زیباترین لبخندها را به شما هدیه خواهند داد.

دکتر محمد ناصری بهترین متخصص ارتودنسی در اصفهان

دکتر محمد ناصری بهترین متخصص ارتودنسی در اصفهان

دکتر محمد ناصری مدرک دندانپزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1389 اخذ نمود. در سال 1394 ازدانشگاه جندی شاپور اهواز تخصص ارتودنسی خود را کسب نمود. دو سال  از دوران طرح تخصص خود را در علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان (خرم آباد) در سمت هیات علمی گذراند و  دراین مدت نیز به عنوان ریاست دانشکده ی دندانپزشکی آزاد بروجرد و مدیر گروه بخش ارتودنسی مشغول به فعالیت بود. در حال حاضر نیز عضو هیات علمی دانشگاه می باشند.

دکترمحمد ناصری بهترین متخصص ارتودنسی در اصفهان

تفاوت متخصص ارتودنسی با دندانپزشک عمومی چیست؟

اولین نکته ای که باید بدانید تفاوت دندانپزشک عمومی با یک متخصص ارتودنسی است. دندانپزشک به کسی گفته می‌شود که  پس از گذراندن دوره 4 ساله دندانپزشکی عمومی می‌تواند به عنوان دندانپزشک معمولی شروع به کار کند. دندانپزشک عمومی بیماری های رایج مربوط به دهان و دندان و لثه مانند عصب کشی، پرکردن دندان، جرم گیری، کشیدن و جراحی دندان و… را انجام می‌دهد.

اما متخصص ارتودنسی پس از گذراندن دوره عمومی دندانپزشکی باید به مدت 2 الی3 سال در رشته ارتودنسی تحصیل کند و پس از آن حدود سه الی چهار سال دوره رزیدنتی را طی کند تا بتواند به عنوان ارتودنتیست شروع به کار کند. یک متخصص ارتودنسی قادر به درمان های انواع  ارتودنسی کودکان و ارتودنسی بزرگسالان را با اخرین تکنیک هامی‌باشد. با توجه به رابطه آن با زیبایی افراد، امروزه به یکی از تخصص­‌های محبوب و دارای بازار کار وسیع تبدیل شده و می‌تواند درآمد خوبی را نیز برای متخصصین آن فراهم کند.

متخصص ارتودنسی به چه کسی گفته می‌شود | دکتر محمد ناصری بهترین متخصص ارتودنسی در اصفهان

چرا باید به دنبال بهترین متخصص ارتودنسی در اصفهان باشیم ؟

همانطور که می‌دانید ارتودنسی هم زمان بر است و هم هزینه بالایی دارد. عمل ارتودنسی با قراردادن سیم بین دندان ها انجام می‌شود. مدت زمان قرارگیری این سیم ها حدود 2 الی 3 سال است که هر بار توسط متخصص ارتودنسی تعویض می‌شوند. اگر این کار توسط متخصص ارتودنسی به درستی انجام نشود ممکن است باعث صدمه دیدن بافت دهان و پاره شدن لثه ها شود. این مسئله باعث به وجود آمدن استرس وترس در بیمارمی‌شود و باعث بروز مشکلات جدی دردر دهان و دندان بیمار و افزایش طول درمان شود. بنابراین پیدا کردن بهترین متخصص ارتودنسی در اصفهان یکی از مهمترین کارهایی است که باید قبل از انجام ارتودنسی انجام شود.

با متخصص ارتودنسی خوب در اصفهان، بهترین درمان را تجربه کنید

بسیاری از افراد هستند که از بهم ریختگی دندان‌های خود رنج می‌برند و همین عدم هماهنگی و نبود یک هارمونی منظم بین رشد دندانهایشان، در زیبایی آنها تاثیر گذاشته و لبخند زیبا را هم از آنان گرفته است.  این اتفاق ممکن است در اثر موقعیت و رشد نامناسب دندان و یا همچنین موقعیت نامناسب فک بالا و یا پایین باشد. در واقع وظیفه متخصص ارتودنسی ماهر  نظم و ترتیب دادن و به تعریفی دیگر، ردیف کردن دندان‌ها به وسیله سیم‌های مخصوص و استفاده از دیگر ابزارها می‌باشد. در این مرحله متخصص ارتودنسی ممکن است به کل هارمونی رشد دندان‌ها را تغییر دهد و یا اینکه تنها موقعیت دندانها نسبت به یکدیگر را تصحیح نماید.

متخصص ارتودنسی به دندان ها نظم می‌دهد| دکتر محمد ناصری بهترین متخصص ارتودنسی در اصفهان

برخی از درمان های مختلف توسط متخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی اصفهان علاوه بر درمان نامرتبی دندان ها، در تشخیص و درمان دیگر بیماری های دهان و دندان نیز تبحر دارد که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره  خواهیم کرد.

متخصص ارتودنسی چه درمان هایی انجام می‌دهد| دکتر محمد ناصری بهترین متخصص ارتودنسی در اصفهان

سخن پایانی

بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان دکتر محمد ناصری انواع مختلفی از بریس ها و روش های درمانی را به بیماران خود ارائه می دهد ، و داشتن هر گزینه درمانی متناسب با اهداف و نیازهای منحصر به فرد هر فردی متفاوت است.

سوالات متداول ازدکتر محمد ناصری متخصص ارتودنسی در اصفهان

هزینه ارتودنسی چقدر است؟

هزینه ارتودنسی هر بیمار متفاوت است و بستگی به نوع  درمان آن دارد. بعضی از عوامل زیر در قیمت ارتودنسی مهم است:

  • درمان ارتودنسی با کشیدن یا بدون کشیدن دندان
  • درمان ارتودنسی بوسیله جراحی یا بدون جراحی
  • نوع براکت مصرفی در درمان: شفاف، فلزی و…
  • نوع درمان ارتودنسی: متحرک، ثابت

بهترین سن برای انجام ارتودنسی ؟

شروع سن درمان ارتودنسی بستگی به عقب بودن فک بالاو پایین معمولا از 8 سالگی  تا 12 سالگی زمان خوبی است. در صورت نیاز به جراحی فک در موارد شدیدتر بالای 18 سالگی توصیه می‌شود. اما به طور میانگین ارتودنسی محدویت سنی ندارد و تا سالمندی هم امکان درمان وجود دارد.

بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان کیست؟

برای انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان باید شما سابقه  و تجربه پزشک در درمان و همچنین میزان رضایت بیماران را بررسی کنید. ما بر اساس میزان رضایت بیماران و داشتن سابقه درخشان در درمان دکتر محمدعلی ناصری متخصص ارتودنسی در اصفهان را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • دکتر ناصری بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان هستند و نمونه کارهاشون را من دیدم عالی بود

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Call Now Button