ارتودنسی بصورت اقساطی در اصفهان

ارتودنسی اقساطی در اصفهان

بیماران عزیز زیادی همه روزه با ما تماس می گیرند برای اطلاع از شرایط انجام ارتودنسی اقساطی در اصفهان.
هزینه های ارتودنسی در اصفهان یا هر شهر دیگری نسبتا بالا است، هرچند که به عوامل مختلفی بستگی دارد (سن و سال بیمار، شدت ناهنجاری های فک و دندان، نوع روش درمانی انتخابی،‌ نوع بریس در سیم کشی دندان ها و بیمه ها) و برای همین افراد می خواهند که بدانند ایا می توانند هزینه های درمان خود را در طب چند مرحله و در طی دوره درمان پرداخت کنند؟

دکتر محمد ناصری بهترین متخصص ارتودنسی در اصفهان برای راحتی بیماران هزینه ارتودنسی را به‌صورت قسطی قرار داده است.

دکتر محمدعلی ناصری بهترین متخصص ارتودنسی در اصفهان

 ارتودنسی دندان

ارتودنسی دندان برای ناهنجاری‌های مثل ناصافی دندان‌ها، ازدحام دندان، داشتن فاصله بین دندان‌ها و دیگر موارد استفاده می‌شود. ارتودنسی در دو نوع ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک است. در درمان ارتودنسی گاهی به دلیل شدید بودن آن نیاز به جراحی فک نیز می‌باشد. ارتودنسی همراه با جراحی فک برای ناهنجاری‌های شدید فک استفاده می‌شود. دکتر متخصص پس از معاینه دقیق می‌تواند نوع درمان ارتودنسی را برای شما مشخص کند.

ارتودنسی اقساطی | دکتر محمد ناصری متخصص ارتودنسی اصفهان

ارتودنسی قسطی در اصفهان

ما شرایطی را برای بیماران فراهم نموده ایم تا بتوانند هزینه ارتودنسی را در طول درمان ارتودنسی در چند قسط پرداخت کنند. هزینه ارتودنسی یکی ازهزینه‌های گران‌قیمت در حوزه دندانپزشکی است و خیلی از بیمه‌ها در پوشش بیمه‌ای خود هزینهای برای ارتودنسی قرار نداده‌اند. به همین خاطر خیلی از پزشکان و کلینیک‌ها آن را به‌صورت قسطی از بیماران دریافت می‌کنند. این کار باعث آسودگی خاطر بیمار در طول درمان و همچنین افزایش تعداد مراجع کنندگان خواهد شد.

ارتودنسی قسطی |دکتر محمد ناصری متخصص ارتودنسی اصفهان

پرداخت ارتودنسی به‌صورت قسطی در چند مرحله است؟

طول درمان ارتودنسی بستگی به‌شدت ناهنجاری برای هر شخص متفاوت است. بازه درمان ارتودنسی از چند ماه تا ۲ سال می‌باشد. هر چه درمان طولانی‌تر باشد بالطبع هزینه هم بیشتر است. در جلسه مشاوره با متخصص حدود مدت درمان شما مشخص می‌شود. چنانچه شما پیش پرداختی را پرداخت کرده باشید مابقی هزینه را متخصص بر حسب مدت درمان تقسیم‌بندی می‌کند. با این کار تا پایان دوره درمان هزینه ارتودنسی شما نیز پرداخت می‌شود.

چه عواملی بر ارتودنسی اقساطی تأثیر دارد؟

قیمت نهایی ارتودنسی بستگی به یک سری عوامل دارد که در قیمت آن تأثیرگذار هستند. در ادامه عامل‌هایی که باعث تغییر در هزینه ارتودنسی می‌شوند را خواهیم گفت:

نوسانات قیمت ارز

باتوجه‌به اینکه اکثر مواد و تجهیزات ارتودنسی وارداتی هستند و از کشورهای دیگر وارد می‌شوند کم یا زیادشدن قیمت دلار بر قیمت ارتودنسی تأثیر مستقیم دارد. در حال حاضر به‌خاطر شرایط کشور قیمت ارز مدام در حال تغییر است پس قیمت ارتودنسی نیز مدام در حال تغییر می‌باشد.

کیفیت و مقدار مواد مصرفی

کیفیت و مقدار مواد مصرف شده ارتودنسی در قیمت هم بر کیفیت کار و هم بر قیمت ارتودنسی تأثیرگذار است. این مواد از کشورهای مختلف وارد می‌شوند و هرکدام کیفیت متفاوتی دارند که پزشک متخصص بر حسب نوع هنجاری بهترین را برای شما انتخاب می‌کند.

نوع درمان ارتودنسی

عامل دیگری که در قیمت ارتودنسی مهم است نوع درمان ارتودنسی است. ارتودنسی با دو روش ارتودنسی ثابت و ارتودنسی متحرک انجام می‌شود. هرکدام از این نوع درمان‌ها طول درمان و تجهیزات متفاوتی دارند. در ارتودنسی ثابت دستگاهی که نصب می‌شود با دستگاه ارتودنسی متحرک متفاوت است. در ارتودنسی متحرک دیگر نیازی به نصب براکت نیست و این باعث پرداخت نکردن هزینه‌ای برای براکت خواهد شد. جنس دستگاه ارتودنسی ثابت با متحرک نیز فرق دارد که در قیمت تأثیرگذار هستند. مورد دیگر اینکه در بعضی از درمان‌ها نیازمند جراحی فک نیز می‌باشد که این باعث بالارفتن هزینه ارتودنسی خواهد شد.

ارتودنسی همراه با جراحی

بعضی از درمان‌های ارتودنسی نیاز به جراحی فک دارند که پس از کامل شدن درمان ارتودنسی باید انجام شود. در اینجا علاوه بر هزینه ارتودنسی باید هزینه جراحی فک را نیز پرداخت کنید. در ارتودنسی عقب بودن فک نیاز است با جراحی فک پایین یا بالا به جلو کشیده شود.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت ارتودنسی اقساطی| دکتر محمد ناصری متخصص ارتودنسی اصفهان

ارتودنسی به‌صورت اقساط بر کیفیت آن اثر دارد؟

سؤالی که بعضی از بیماران دارند این است که آیا شرایط قسطی ارتودنسی بر کیفیت کار و مواد تأثیرگذار است؟ در پاسخ باید گفت پرداخت شرایط قسطی هیچ تأثیری بر کیفیت کار ندارد و پرداخت ارتودنسی به‌صورت قسطی تنها برای راحتی بیماران و فشار واردنشدن به آن برای پرداخت هزینه ارتودنسی است. پس با اطمینان خاطر شروع درمان ارتودنسی را به‌صورت اقساطی آغاز کنید.

سخن پایانی

ارتودنسی اقساطی اصفهان برای کسانی که نمی‌تواند به‌صورت یکجا هزینه ارتودنسی را پرداخت کنند در نظر گرفته شده است. دکتر محمد ناصری بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان هزینه درمان ارتودنسی را برای کاهش فشار روی بیماران به‌صورت اقساط فراهم نموده‌اند. شما برای اطلاع از قیمت‌ها و نحوه پرداخت اقساطی آن می‌توانید به مطب ایشان مراجعه فرمایید.

 

 

مقالات ارتودنسی جدید

صفحات بروز رسانی شده

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • سلام من دختری 10 ساله دارم که نیاز به ارتودنسی دندان دارد. شرایط پرداخت قسطی ارتودنسی شما به چه شکلی است؟

    پاسخ
  • من ساکن اصفهان هستم و دندانهای نامرتبی دارم. دنبال جایی میگردم که ارتودنسی اقساطی داشته باشه. برای انجام ارتودنسی چقدر از هزینه ارتودنسی را باید پیش پرداخت بدهیم

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Call Now Button