مدت زمان ارتودنسی چقدر است

مدت زمان ارتودنسی چقدر است؟

مدت زمان ارتودنسی چقدر است؟

موضوع مدت زمان ارتودنسی سوالی است که بسیار مطرح می شود و باعث نگرانی های زیادی شده و در نیمی از موارد عامل نگرانی و عدم انجام درمان ارتودنسی توسط افراد می شود،ارتودنسی یک درمان زمان بر است، به دلیل ماهیت حرکت دندان ها که از میان لثه و استخوان و بافت های نگهدارنده باید عبور کنند این پروسه طولانی می شود و موضوع مهمی که باید عنوان شود استفاده از نیروها و فشار های زیادی بر روی دندان ها با هدف سرعت بخشیدن به حرکت دندان باعث آسیب های جبران ناپذیر و تحلیل ریشه ی دندان ها می شود. زمان تخمینی برای درمان های ارتودنسی ثابت بین ۶ ماه تا ۲سال در میانگین موارد است. البته در موارد سنگین و ناهنجاری های شدید فکی دندانی این زمان تا ۵ سال هم ممکن است به طول بینجامد.

هزینه ارتودنسی اصفهان | ارتودنسی شفاف در اصفهانردیف کردن دندان های نا منظم در اصفهان

به همین دلیل صبر و حوصله ی درمان شونده بسیار در این امر مهم است که مبادا با عجله در روال درمان ارتودنسی باعث آسیب رساندن به ریشه ی دندان ها شود.

دکتر محمد علی ناصری در لیست متخصصین ارتودنسی یکی از بهترین متخصص خوب ارتودنسی اصفهان است و فارغ التحصیل دندانپزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۸۹ می باشد. دوران تخصص خود را در دانشگاه جندی شاپور اهواز طی کرده و بورد و دانشنامه ی تخصصی ارتودنسی خود را در سال ۹۴ اخذ نموده اند و به مدت دو سال دوران طرح تخصص خود به عنوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان ( خرم آباد ) سپری کرده و هم زمان به عنوان ریاست دانشکده ی دندانپزشکی آزاد بروجرد و مدیر گروه بخش ارتودنسی انجام خدمت نموده اند.

هم اکنون نیز به عنوان هیات علمی دانشگاه مشغول فعالیت می باشد. برای ردیف کردن دندان های نامنظم اصفهان و ارتودنسی اصفهان، ما به شما بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان دکتر محمد علی ناصری را معرفی می کنیم.

مدت زمان ارتودنسی
مدت زمان ارتودنسی

ناقرینگی در فک پایین، نگهدارنده های ارتودنسی، هزینه در مان ارتودنسی در اصفهان، هزینه ی ارتودنسی در اصفهان، وارنیش فلوراید، پوسیدگی دندان ها، پوسیدگی دندان، چگونه از دندان های خود مراقبت کنیم؟، انواع ارتودنسی نامرئی، طراحی وب سایت درباره دکتر محمد علی ناصری، کوچکی فک پایین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Call Now Button