ارتودنسی زیبایی | دکتر محمدعلی ناصری

ارتودنسی زیبایی در اصفهان

ارتودنسی زیبایی شاخه‌ای از ارتودنسی است که هدف آن زیبا سازی دهان و دندان برای جذابیت بیشتر چهره می‌باشد. در این روش علاوه بر رفع ایرادات ظاهری فک و دهان یک راه درمانی نیز برای برطرف کردن این ناهنجاری‌ها می‌باشد. برای دانستن اطلاعات بیشتر در این زمینه با صحبت های دکتر محمد ناصری بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان همراه باشید.

دکتر محمدعلی ناصری بهترین متخصص ارتودنسی در اصفهان

ارتودنسی زیبایی چیست؟

ارتودنسی زیبایی یکی از روشهای ارتودنسی دندان  برای اصلاح کردن عیب های ظاهری لب، چانه، فک و در کل هر آنچه مربوط  به دهان و دندان است. که پس از درمان شاهد تغییر چشمگیری در جذابیت صورت خود خواهید شد. این روش درمانی متخصص ارتودنسی با حرکت دادن دندانها وتغییرات در شکل ظاهری فکها باعث برطرف کردن نامتناسبی این قسمت‌ها می‌شود. خیلی از افراد از خندیدن و صحبت کردن به خاطر مشکلات دندانهای خود خجالت می‌کشند که با انجام این روش درمانی می‌توانند برای همیشه از این مشکل رهایی پیدا کنند.

ارتودنسی زیبایی |دکتر محمد ناصری متخصص ارتودنسی در اصفهان

ارتودنسی زیبایی مناسب چه افرادی است؟

ارتودنسی زیبایی علاوه بر جنبه درمانی برای افرادی که روی زیبایی ظاهری صورت خود خیلی حساس هستند و ظاهر دندان‌های آنها بی‌ریخت است یا یکی از فکها جلوتر از فک دیگری است کاربرد دارد. داشتن دنداهایی اریب، بیرون زدگی فک‌ها، خلاء بین دندانی، بیرون زدگی دندان‌ها و… که باعث زشت شدن ظاهر فک و دهان انها شده با انجام ارتودنسی زیبایی قابل اصلاح هستند. علاوه بر زیبایی برای درمان بیماری های گوارشی که حاصل درست نجویدن غذا ایجاد شده نیز کاربرد دارد.

ارتودنسی زیبایی مناسب چه کسانی است | دکتر محمد ناصری متخصص ارتودنسی در اصفهان

روش‌های ارتودنسی زیبایی دندان

 افرادی هستند که نگران ارتودنسی زیبایی هستند زیرا روی دندان‌های خود روکش یا کامپوزیت دارند و نگران آسیب دیدن آنها در حین ارتودنسی دندان هستند. نمی‌دانند که آیا ارتودنسی زیبایی با نصب براکت ها وسیم کشی به دندان‌های آنها آسیب می‌زند؟  در اینجا باید گفت که جای نگرانی نیست به خاطر اینکه در ارتودنسی زیبایی از سه روش کلی ارتودنسی ثابت، ارتودنسی متحرک و ارتودنسی لینگوال برای درمان استفاده می‌شود. متخصص ارتودنسی پس از دیدن دندان‌های شما بهترین نوع درمان را برای  شما به کار می‌برد تا صدمه ای به دندان‌های شما وارد نشود. هدف ارتودنسی زیبایی، دادن جذابیت به صورت شما بدون آسیب رسیدن به دندان‌های شماست.

ارتودنسی زیبایی ار چه روش هایی انجام می‌شود | دکتر محمد ناصری متخصص ارتودنسی در اصفهان

ارتودنسی زیبایی چه تاثیری در زیبایی صورت دارد؟

خیلی از افراد برای متعادل سازی چهره خود و جذابیت آن ارتودنسی زیبایی را انتخاب می‌کنند. ارتودنسی زیبایی باعث تغییرات اساسی در قسمت پایین صورت که شامل لب، فک و چانه است می‌شود. عیب های چانه مثل آندربایت (جلو بودن چانه) زمانی که نیمرخ هستیم بیشتر مشخص است و مشکلاتی مثل کج بودن فک وناهنجاری های دندان که از روبرو بیشتر نمایان هستند را رفع می‌کند. قصد و هدف ارتودنسی زیبایی به کار بردن راهکارهایی برای رفع عیوب فک ودندان‌هاست که در ظاهر صورت موثر هستند.

ارتودنسی زیبایی روی صورت چه تاثیری دارد | دکتر محمد ناصری متخصص ارتودنسی در اصفهان

مزایای ارتودنسی زیبایی چیست؟

ارتودنسی زیبایی علاوه بر درمان و رفع بیماری‌های فک و دهان و بخشیدن زیبایی به صورت مزیت هایی نیز دارد. در ادامه به چند مورد از مزیت ان اشاره خواهیم کرد:

  • بالا بردن اعتماد به نفس در شخص
  • کمک به سلامت دندانها
  • کاهش پوسیدگی دندان
  • درمان دندان قروچه
  • حل شدن مشکلات لثه ای
  • مسواک زدن آسان تر
  • بهتر جویدن غذا
  • کم شدن مشکلات گفتاری و تکلم
  • بالا رفتن بهداشت دهان و دندان

مزایای ارتودنسی زیبایی | دکتر محمد ناصری متخصص ارتودنسی در اصفهان

سخن پایانی:

ارتودنسی زیبایی اصفهان یک از روش‌های ارتودنسی دندان برای زیباسازی چهره شماست. این زیباسازی بر قسمت‌هایی از صورت مثل لب‌ها، فک و چانه تاثیر چشمگیری دارد. که پس بررسی و تشخیص نوع درمان توسط دکتر محمد ناصری بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان این عمل زیباسازی انجام می‌شود.

 

 

 

مقالات ارتودنسی جدید

صفحات بروز رسانی شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Call Now Button