متخصص خوب ارتودنسی اصفهان

ارتودنسی تک فک چیست و آیا درمان ارتودنسی تک فک هست؟

ارتودنسی تک فک دندان چیست و آیا امکان درمان ارتودنسی تک فک وجود دارد؟

برخی موارد نامرتبی دندان ها تنها در یک فک دیده می شود از این رو مراجعه کنندگان تقاضای درمان ارتودنسی در یک فک را دارند اصولا از نظر تکنیکی درمان تک فک در فک بالا راحت تر می باشد زیرا آن چنان تحت تاثیر چفت شدگی دندان های فک پایین نمی باشد بنابراین دست ارتودنتیست در درمان تک فک بالا بیشتر باز است ولی در فک پایین به دلیل اینکه چفت شدگی دندان ها به گونه ای است که از فک بالا همپوشانی اتفاق می افتد، در اکثر موارد براکت های ارتودنسی در فک پایین با تداخلات لبه ی دندان های فک بالا روبرو می شوند.

هزینه ارتودنسی اصفهان | ارتودنسی شفاف در اصفهانردیف کردن دندان های نا منظم در اصفهان

به همین دلیل اصولا درمان ارتودنسی تک فک توصیه نمی شود مگر در موارد خاص و خفیف و مورد بعدی این که در اصلاح برخی مشکلات نیاز به بکارگیری الاستیک ها یا کش های بین فکی می باشد و درصورتی که تک فک کار شده باشد امکان به کارگیری آن نمی باشد.

دکتر محمد علی ناصری در لیست متخصصین ارتودنسی یکی از  متخصص خوب ارتودنسی اصفهان است و فارغ التحصیل دندان پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال ۸۹ می باشد.

دوران تخصص خود را در دانشگاه جندی شاپور اهواز طی کرده و بورد و دانشنامه ی تخصصی ارتودنسی خود را در سال ۹۴ اخذ نموده اند و به مدت دو سال دوران طرح تخصص خود به عنوان هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان ( خرم آباد ) سپری کرده و هم زمان به عنوان ریاست دانشکده ی دندان پزشکی آزاد بروجرد و مدیر گروه بخش ارتودنسی انجام خدمت نموده اند. هم اکنون نیز به عنوان هیات علمی دانشگاه مشغول فعالیت می باشد. برای ردیف کردن دندان های نامنظم اصفهان و ارتودنسی اصفهان، ما به شما ، دکتر محمد علی ناصری را معرفی می کنیم.

ارتودنسی تک فک دندان

زمان درمان ارتودنسی، سست شدن بریس های ارتودنسی، سیم ارتودنسی، شروع درمان ارتودنسی، شکاف لب و شکاف کام، عدم پوسیدگی دندان ها در ارتودنسی، لبخند هالیوودی، مال اکلوژن دندان ها، متخصص ارتودنسی خوب، متخصص خوب ارودنسی، متخصص دندانبزشک، متخصص ناهنجاری های فک و صورت، متخصصی ارتودنسی اصفهان، متخصصین خوب ارتودنسی در اصفهان، متخصصین خوب ارتودنسی، مدت زمان ارتودنسی، مراحل ارتودنسی بزرگسالان، مراحل ارتودنسی به ترتیب، مراحل ارتودنسی دندان، مراحل ارتودنسی مراحل ارتودنسی ثابت، مراقبت از دندان ها در حین درمان ارتودنسی، مراقبت های لازم در ارتودنسی، مراقبت ‌های بعد از ارتودنسی، مراقبت ‌های حین و بعد از ارتودنسی، مزایای ارتودنسی اطفال در اصفهان، مزایای ارتودنسی اطفال، مزایای ارتودنسی لینگوال، مزایای درمان ارتودنسی، مسواک زدن، مشکلات مرتبط با رویش دندان های دائمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Call Now Button