تاثیرات ارتودنسی بر صورت افراد

تاثیرات ارتودنسی بر صورت افراد

تاثیرات ارتودنسی بر صورت افراد

ما در این مقاله می خواهیم تاثیرات ارتودنسی بر صورت افراد را برای شما بیان کنیم همان طور که می دانید یکی از مواردی که بسیار در فرم صورت و چهره تاثیر دارد، فرم و حالت فک‌ و دندان‌ها می باشد. بهم ریخته بودن دندان ها تاثر بسیاری روی صورت دارد.

فک‌ ممکن است به دلایل مختلف دچار ناهنجاری‌ شود. اگر تشخیص ناهنجاری به موقع و قبل از رشد انجام شود درمان ارتوپدی فکی موفقی انجام می شود.

اکنون روش های درمانی زیادی جهت اصلاح ناهنجاریه فک‌ و شلوغی دندان ها وجودارد که متخصص ارتودنسی با توجه به میزان مشکل و شرایط بیمار، بهترین درمان را برای فرد تجویز می کند .

متداول ترین روش‌ درمان این مشکلات جراحی فک می باشد. البته جراحی به دلیل عوارض زیاد آن خیلی از بیماران تمایل به انجام آن را ندارند. به دلیل نارضایتی افراد، دندانپزشکان دنبال راهی بودند که بتوان بدون جراحی و عوارض مشکلات فکی ودهان و دندان افراد را برطرف سازند.

ارتودنسی یکی از شایع ترین روش های درمانی برای اصلاح اختلال فکی و دندانی می باشد. این درمان به دلیل کم بودن مشکلات و عوارض در بین بیماران طرفداران زیادی دارد. البته بسیاری از افراد تنها با هدف زیبایی به سراغ ارتودنسی می آیند.

داشتن دندان های مرتب و ردیف به همراه لبخندی زیبا برای برخی افراد به قدری اهمیت دارد که سختی های ارتودنسی را به قبول میک نند. وجود دندان های مرتب علاوه بر زیبایی لبخند، جویدن غذا را هم بهتر می کند. بهداشت دندان های نامرتب سخت تر می باشد و ممکن است حتی ممکن است باعث آسیب شود. پوسیدگی دندان‌ و مشکلات لثه و بوی بد دهان از عوارض دندان های شلوغ و نامرتب میباشد.

هزینه ارتودنسی اصفهان | ارتودنسی شفاف در اصفهانردیف کردن دندان های نا منظم در اصفهان

درمان ارتودنسی با ۲ هدف صورت می گیرد:

هدف اول مرتب شدن دندان های دو فک، به گونه ای که کاملاً چفت شوند و روی هم قرار گیرند

هدف دوم این است که حرکت‌ دندانی به آرامی انجام شود تا آسیبی به آن وارد نگردد.

درمان ارتودنسی زیبایی به مدت۶تا ۳۶ ماه زمان نیاز دارد که به شدت و مقدار مشکلات وابسته است. بهترین سن برای ارتودنسی پس از ۱۳ -۱۴ سالگی می باشد.

البته فکر نکنید که برای ارتودنسی زیبایی محدودیت سنی وجود دارد بلکه بزرگسالان نیز در هر سن می توانند برای درمان ارتودنسی اقدام کنند.

اگر برای انجام ارتودنسی اصفهان به دنبال بهترین متخصص ارتودنسی اصفهان هستید ما به شما دکتر محمد علی ناصری را معرفی می کنیم.

زمان درمان ارتودنسی، سست شدن بریس های ارتودنسی، سیم ارتودنسی، شروع درمان ارتودنسی، شکاف لب و شکاف کام، عدم پوسیدگی دندان ها در ارتودنسی، لبخند هالیوودی، مال اکلوژن دندان ها، متخصص ارتودنسی خوب، متخصص خوب ارودنسی، متخصص دندانبزشک، متخصص ناهنجاری های فک و صورت، متخصصی ارتودنسی اصفهان، متخصصین خوب ارتودنسی در اصفهان، متخصصین خوب ارتودنسی، مدت زمان ارتودنسی، مراحل ارتودنسی بزرگسالان، مراحل ارتودنسی به ترتیب، مراحل ارتودنسی دندان، مراحل ارتودنسی مراحل ارتودنسی ثابت، مراقبت از دندان ها در حین درمان ارتودنسی، مراقبت های لازم در ارتودنسی، مراقبت ‌های بعد از ارتودنسی، مراقبت ‌های حین و بعد از ارتودنسی، مزایای ارتودنسی اطفال در اصفهان، مزایای ارتودنسی اطفال، مزایای ارتودنسی لینگوال، مزایای درمان ارتودنسی، مسواک زدن، مشکلات مرتبط با رویش دندان های دائمی

تاثیرات ارتودنسی بر صورت افراد
تاثیرات ارتودنسی بر صورت افراد

مقالات ارتودنسی جدید

صفحات بروز رسانی شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Call Now Button